Dnia 28 kwietnia 2017r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Rożnowicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Profilaktycznego Konkursu Plastycznego ,, NIE PIJĘ, NIE PALĘ, NIE ĆPAM ”, którego organizatorem był UKS ,,Achilles” Rożnowice.
Konkurs skierowany był do gimnazjalistów z terenu gminy Biecz.
Uczniowie naszego gimnazjum również przystąpili do tego konkursu wykonując ciekawe, twórcze prace plastyczne, które wszyscy uczniowie naszej szkoły mogli podziwiać podczas pokonkursowej wystawy zorganizowanej w ramach etapu szkolnego.
Komisja oceniająca stwierdziła, że do etapu gminnego zakwalifikowały się prace uczniów :
– Magdaleny Cenkier i Mateusza Ryby – z klasy I G.
– Gabrieli Marcisz, Patrycji Tumidajewicz, Weroniki Wilczkiewicz i Mirosława Bochenka –
z klasy III G.
Miło nam poinformować, że I miejsce w tym konkursie na etapie gminnym zdobyła uczennica klasy I naszego gimnazjum – Magdalena Cenkier, a dwa wyróżnienia otrzymali : Patrycja Tumidajewicz i Mirosław Bochenek – uczniowie klasy III gimnazjum.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach plastycznych!
Jadwiga Rajchel








