Amelia Rzepiela – uczennica klasy VIII ZSP w Strzeszynie zajęła II miejsce w etapie gminnym konkursu plastycznego organizowanego w ramach akcji „Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki”. Celem konkursu było wykonanie plakatu o tematyce ekologicznej, promującej oszczędzanie energii oraz odnawialne źródła energii takie jak energię słoneczną, wiatrową, wodną i geotermalną oraz ukazującej korzyści dla człowieka i środowiska
związane z ich wykorzystaniem. Dyplom oraz nagrodę rzeczową wręczyła Amelii Pani Dyrektor ZSP w Strzeszynie – Jadwiga Szara w obecności kolegów i koleżanek z klasy. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!








