W miesiącu październiku bieżącego roku został ogłoszony Konkurs Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych z gminy Biecz, którego głównym organizatorem było Stowarzyszenie Jednia z Rożnowic, przy współpracy z Gminą Biecz. Konkurs ten został zrealizowany w ramach wykonania zadania publicznego, dotyczącego przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii, profilaktyki uzależnień oraz ochrony i promocji zdrowia.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać plakat antynikotynowy pod hasłem: ,, Nie dam się spalić na starcie”. Na konkurs wpłynęło ponad sto prac. Konkurs został właśnie rozstrzygnięty i znamy wyniki.

Miło nam poinformować, że nasze uczennice również wykonały bardzo ciekawe prace konkursowe, za które zostały docenione i nagrodzone. W konkursie tym III miejsce zajęła Amelia Majcher z klasy IV, a wyróżnienie Jessica Majcher z klasy VI. Gratulujemy !

W konkursie tym brały również udział uczennice: Milenka Herma z klasy II, Klaudia Herma z klasy IV oraz Martyna Wojtarowicz z klasy V, które również zostały nagrodzone dyplomami i drobnymi upominkami.

Wszystkim uczennicom dziękujemy za piękne, twórcze prace konkursowe. Gratulujemy im i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach plastycznych!

 

Jadwiga Rajchel