Dnia 26 czerwca 2020 r., w naszym przedszkolu, odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, do przedszkola przybyła tylko grupa „Starszaków”, która po wakacjach idzie do pierwszej klasy. Był to niezwykły moment, ponieważ dzieci mogły się zobaczyć po raz pierwszy od dłuższego czasu. Pożegnanie przedszkolaków miało charakter symboliczny – bez części artystycznej.

Pani Dyrektor Jadwiga  Szara podziękowała rodzicom oraz nauczycielom za współpracę i zaangażowanie podczas zdalnego nauczania oraz wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola.

Wychowawczyni grupy pani Renata Piotrowska, dziękując dzieciom za mile spędzony czas  w przedszkolu oraz rzetelnie wykonywaną prace podczas zdalnego nauczania, wręczyła im drobne upominki.

Rodzice podziękowali pani dyrektor, nauczycielom, wszystkim pracownikom, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom. Wychowawczyni grupy 6-latków, otrzymała od rodziców dyplom wraz ze słowami uznania za trud, wysiłek i pracę włożoną w wychowanie i edukację dzieci. Na koniec były pamiątkowe zdjęcia, a także chwile wzruszenia.

Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji i do zobaczenia w nowym roku przedszkolnym, pełnym niespodzianek.

Opracowały:

Renata Piotrowska

Angelika Bajorek

Barbara Abram