07.01.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i nie tylko. W sali przedszkolnej można było spotkać syrenki, wróżki, królewny, biedronki, motylki, żołnierzy, policjantów, piratów i wielu innych. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Pirata i Minionka, którzy zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w różnych magicznych sztuczkach, konkursach, tańcach i zabawach muzyczno-ruchowych. Niespodzianką był pokaz baniek mydlanych i zabawa wśród padającego śniegu. Wybrano również Króla i Królową balu. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków, przygotowanych przez rodziców. Bal był niezapomnianym przeżyciem dla naszych przedszkolaków i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie kolorowych strojów i słodki poczęstunek.