W dniach 18 – 19 – 20 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy III gimnazjalnej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Strzeszynie pisali egzamin gimnazjalny. Podobnie jak ich rówieśnicy w całej Polsce, nasi gimnazjaliści mierzyli się z zadaniami sprawdzającymi wiedzę i umiejętności w zakresie przedmiotów humanistycznych, matematyczno – przyrodniczych i języka angielskiego. Jak sobie poradzili okaże się już 15 czerwca br., kiedy Centralna Komisja Egzaminacyjna poda oficjalne wyniki.








