Dzień 25.10.2017r. pozostanie na długo w pamięci dzieci naszego przedszkola. Tego właśnie dnia odbyła się ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na starszaka i przedszkolaka. W uroczystości wzięli udział rodzice oraz pani dyrektor. Uroczystość rozpoczęła się od powitania i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności dając tym samym dowód jak dużo już potrafią. Były piosenki, wiersze. Po części artystycznej dzieci obiecały zgodnie się bawić w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani, pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka i starszaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom. Uroczystość była okazją do poznania nabytych przez 2 miesiące umiejętności, a dzieci z dumą mogły powiedzieć „ Mamo, tato – jestem przedszkolakiem”.

 

Opracowały:

Renata Piotrowska

Monika Kosiba

Monika Wędrychowicz