„Najważniejszy w każdym działaniu jest początek” – Platon
I właśnie dziś z pierwszym dzwonkiem, 4 września 2017r. Pani Dyrektor Jadwiga Szara, ogłosiła początek roku szkolnego 2017/ 2018. Rozpoczynając swoje krótkie przemówienie Gospodarz szkoły przywitała wszystkich zebranych: rodziców, uczniów nauczycieli i pracowników obsługi. Szczególnie serdecznie witała nauczycieli, którzy rozpoczęli pracę w naszej szkole tj.: Ks. Proboszcza Janusza Kurasza , ks. Stanisława Mularza, mgr Monikę Wędrychowicz i mgr Ewę Knybel. W dalszej części spotkania Pani Dyrektor wręczyła akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego mgr Margarecie Chrostowskiej – Gruszka, mgr Joannie Najsarek oraz mgr Monice Kosiba. Na zakończenie przekazała życzenia od Burmistrza Biecza Pana Mirosława Wędrychowicza . Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal, by kontynuować pierwsze spotkanie.
Opracowała : Agata Mleczak








