27 września 2021 r. w przedstawiciele Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Strzeszynie uczestniczyli w XIX Gminnym Sejmiku Ekologicznym pod hasłem ,,Bioróżnorodność – to my”, który obył się w ZSP w Korczynie. Spotkanie to rozpoczęła dyrektor ZSP w Korczynie – pani Teresa Ruwińska-Przybyłowicz, która powitała wszystkich uczestników sejmiku. Następnie zabrał głos Burmistrz Biecza – pan Mirosław […]








